E-mailové kampaně s vlastní inteligencí

 

Automatizované HELIOS E-mailové kampaně jsou Váš nevyužitý potenciál, rozesílejte emailové kampaně pohodlně přímo z Vašeho ERP.

 

Díky propojení služby Emailkampane.cz s ERP HELIOS od společnosti HELIOS Partner vznikla nová efektivní služba HELIOS Emailkampane.cz.

Hlavním přínosem této nové služby je personalizace a automatizace obchodních a marketingových aktivit prostřednictvím efektivních e-mail kampaní.

Výměna získaných dat mezi Emailkampane.cz a ERP HELIOS od společnosti HELIOS Partner umožnuje automatizaci návazných procesů na obchodně marketingové aktivity a tím snižuje náklady na call centra a zvyšuje produktivitu.

Integrace ERP HELIOS od společnosti HELIOS Partner se službou Emailkampane.cz do jednoho nástroje Vám umožní vytvářet automatizované inteligentní scénáře na základě Vašeho firemního know-how, s využitím komplexních informací z ERP a s podporou expertního know-how automatizovaných e-mailových kampaní.

Nastavme společně Vaši e-mail marketingovou strategii, konkrétní scénáře automatizovaných e-mailů na míru Vašim zákazníkům.

 

Získání nového zákazníka je mnohokrát dražší než vytěžit potenciál u stávajícího, komunikujte automatizovanými HELIOS E-mail kampaněmi.


31. 03. 2021