HELIOS podporuje Váš prodej a servis automobilů

HELIOS Partner společnost INFO NOVA pořádá tradiční již IX. Setkání uživatelů řešení HELIOS Automotive dne 20. října 2021 v konferenčním centru Aquapalace Hotel Prague.

Hlavním tématem tohoto setkání bude jak maximálně využívat výhod dealerského informačního systému HELIOS Automotive založeného na řešení HELIOS Nephrite.

Na tomto setkání rádi uvítáme jak naše stávající zákazníky, tak potenciální zákazníky a další zájemce o spolupráci v oboru Automotive. Představíme především aktuální stav rozvoje našeho řešení o nové trendy ve všech procesech při řízení prodeje a servisu automobilů, řízení podniku a lidských zdrojů. Uvedeme dále i sadu novinek na podporu procesů péče o zákazníky.

 
 

AUTOMOTIVE trh se modernizuje a digitalizuje a HELIOS nezůstává stranou. Naopak nabízíme některá unikátní moderní řešení jako například HELIOS Card.

Pokud máte zájem se s námi potkat, neváhejte nás kontaktovat na adrese setkani@infonova.czbudeme se na Vás těšit.

HELIOS Automotive je specializované řešení pro prodej a servis osobních i užitkových automobilů nebo zemědělských a stavebních strojů.

HELIOS Partner společnost INFO NOVA je předním dodavatelem podnikových informační systémů HELIOS Green a HELIOS Nephrite se zaměřením na obor Automotive. Prostřednictvím specializovaného DMS řešení HELIOS Automotive zvyšuje konkurenční výhodu svých zákazníků na rychle se měnicím Automotive trhu.


29. 09. 2021