HELIOS Mobile

 

Mobilita a Digitalizace firemních procesů díky HELIOS Mobile

HELIOS Mobile je cesta k digitalizaci Vaší společnosti.  Evoluce všeho okolo nás si žádá maximální míru flexibility. HELIOS Mobile je nástroj umožňující růst efektivity a produktivity.  Telefon dnes máme neustále všichni při sobě, proč jej nevyužít?

Mobilní přístup k firemním procesům Vám umožní pracovat kdykoli a odkudkoli. Řiďte firemní procesy, tedy firmu z telefonu či tabletu. Buďte informován o aktuálních potřebách Vaší společnosti a rozhodujte včas. Pracujte kdy a kde se Vám to hodí. Řiďte, Schvalujte a Kontrolujte chod Vaší firmy, buďte vždy in a online.

Už nemusíte zapínat PC. Mobilita a Digitalizace Vaší firmy prostřednictvím HELIOS Mobile Vás podpoří například při schvalování faktur a plateb, zadávání a kontrole úkolů či docházky. Podpoří oblasti Servisu, Údržby, Výroby, Skladu, Inventur, Obchodu a Marketingu. S HELIOS Mobile vstupujete do světa moderních technologií jako jsou například EET, Elektronický podpis, Čárové kódy, práce s dokumenty DMS, OCR, pořizování fotografií během procesů, GPS a mapové podklady, rozpoznávání hlasu a hlasového ovládání.

CRM přímo v terénu? Chcete do telefonu nadiktovat obsah jednání či zpracovat zákaznický dotazník, pořídit Objednávku anebo vystavit Fakturu?

 

HELIOS Workflow

Ušetřete čas i energii zefektivněním firemních procesů.

HELIOS Workflow Vám pomůže zjednodušit a zrychlit jednotlivé činnosti ve Vaší společnosti.

 

 

HELIOS Card

Získejte konkurenční výhody a využijte své možnosti naplno.

Získání nového zákazníka je 10 krát dražší než udržet stávajícího, komunikujte a budujte vztahy se svými zákazníky přes HELIOS Card.

 

 

HELIOS Distribuce dokladů

Potřebujete elektro­nicky vyfakturovat, podepsat fakturu a odeslat zákazníkovi včetně GDPR souhlasů?

 

HELIOS Řízená dokumnetace

Mnoho dokumentace vyžaduje, aby její zpracování probíhalo řízeně ve stanovených krocích a jednotlivé verze byly řádně identifikovány.