Omlouváme se, v současné době pracujeme na aktualizaci obsahu této stránky, děkujeme za pochopení.

 

File:Under construction svg.svg

 

Pokladní okno v ERP HELIOS Green je určeno všem zákazníkům, kteří provádějí maloobchodní prodej. Jedná se o uživatelsky přívětivé grafické prostředí simulujícím standardní retailové pokladny.

Umožňuje několik různých režimů práce počínaje ručním výběrem zboží podle názvu či reference, výběrem pomocí filtrů, zrychlenou volbou přes kategorie zboží nebo načítáním položek pomocí připojené čtečky čárových kódů.

Provoz je možný na standardních PC nebo na dotykových obrazovkách. Pro potřeby velkoobchodního prodeje je možné dotahovat i konkrétního zákazníka, včetně jeho rabatů a ceníků. Rovněž je možné zadávat slevy a to nejen celkově, ale i pro jednotlivé položky. Díky přímému propojení se systémem HELIOS Green je možné i v prostředí pokladního okna zobrazovat již realizované doklady a dále s nimi pracovat (např. úhrady faktur, reklamace,..).

Pokladní okno díky svému technickému řešení přináší zrychlení realizace prodejních operací, protože umožňuje optimalizaci procesů z pohledu realizace jednotlivých dokladů a tím zajištění rychlého odbavení zákazníka a realizace vlastního prodeje.